Fasádní polystyren

Fasádní polystyren je nejoblíbenější tepelná izolace pro zateplení fasády. Hlavní předností fasádního polystyrenu je malá hmotnost, velmi nízká nasákavost, snadná opracovatelnost a hlavně jeho nízká cena. Mezi nevýhody patří jeho menší zvuková izolace a také manší odolnost proti ohni. Tepelným odporem, schopností dýchat a životností se fasádní polystyren je srovnatelný s minerální vlnou.

Chystáte se na zateplení fasády? Přečtěte si článek Jak zateplit fasádu, kde se dozvíte nejen, jak správně zateplit fasádu vašeho domu, ale i jaké materiály použít, aby jste dosáhli co největšího účinku.

Fasádní polystyren - seznam

Soklové fasádní desky Bachl

Soklové fasádní desky Bachl jsou desky z pěnového polystyrenu, které jsou díky vysoké pevnosti vhodné pro zateplení soklové části fasády. Strukturovaný povrch vám usnadní nanášení omítky.

Fasádní polystyren Perimeter

Fasádní polystyren Perimeter je deska se zámkem z expandovaného pěnového polystyrenu s uzavřenou povrchovou strukturou pro tepelnou izolaci podúrovňových částí staveb a základů, podlah, stěn a podlah bazénů, plochých střech čí teras. 

Fasádní polystyren Extrapor 70 F

Extrapor 70 F je fasádní polystyren nové generace se zvýšeným tepelným odporem pro použití v kontaktních zateplovacích systémech fasády.

Fasádní polystyren Bachl EPS 100 F

Izolační desky z pěnového polystyrenu Bachl EPS 100 F se používají v kontaktních zateplovacích systémech. 

Fasádní polystyren EXTHERM EPS 70 F

Fasádní polystyren EXTHERM EPS 70 F má výborný poměr cena/výkon, široké možnosti použití, nejčastěji používané tloušťky jsou ve většině případů skladem a tudíž si je ihned můžete odebrat.

Kde koupit Fasádní polystyren

On-line nákupem: Baushop.cz
E-mailem: info@Baushop.cz
Telefonicky: 244 460 007
 

Komentáře k Fasádní polystyren