Fasádní polystyren

Fasádní polystyren je nejoblíbenější tepelná izolace pro zateplení fasády. Hlavní předností fasádního polystyrenu je malá hmotnost, velmi nízká nasákavost, snadná opracovatelnost a hlavně jeho nízká cena. Mezi nevýhody patří jeho menší zvuková izolace a také manší odolnost proti ohni. Tepelným odporem, schopností dýchat a životností se fasádní polystyren je srovnatelný s minerální vlnou.

Chystáte se na zateplení fasády? Přečtěte si článek Jak zateplit fasádu, kde se dozvíte nejen, jak správně zateplit fasádu vašeho domu, ale i jaké materiály použít, aby jste dosáhli co největšího účinku.

Fasádní polystyren - seznam

soklové fasádní desky Bachl

Soklové fasádní desky Bachl

Soklové fasádní desky Bachl jsou desky z pěnového polystyrenu, které jsou díky vysoké pevnosti vhodné pro zateplení soklové části fasády. Strukturovaný povrch vám usnadní nanášení omítky.

fasadní polystyren perimeter

Fasádní polystyren Perimeter

Fasádní polystyren Perimeter je deska se zámkem z expandovaného pěnového polystyrenu s uzavřenou povrchovou strukturou pro tepelnou izolaci podúrovňových částí staveb a základů, podlah, stěn a podlah bazénů, plochých střech čí teras. 

DCD-IDEAL-EPS-70-F

Fasádní polystyren DCD IDEAL EPS 70 F

Fasádní polystyren DCD IDEAL EPS 70 F je polystyren s výborným poměrem cena/výkon a je vhodný pro kontaktní zateplovací systémy fasády.

Fasádní-polystyren-Styrotrade-EPS-100-F

Fasádní polystyren Styrotrade EPS 100 F

Fasádní polystyren Styrotrade EPS 100 F je určen pro zateplení fasády s požadavkem na vyšší pevnost.

Styrotherm Plus 70

Fasádní polystyren Styrotherm Plus 70

Fasádní polystyren s přísadou grafitu Styrotherm plus 70 má oproti běžnému bílému fasádnímu polystyrenu o 20% vyšší tepelnou účinnost.

Fasádní polystyren Extrapor 70 F

Fasádní polystyren Extrapor 70 F

Extrapor 70 F je fasádní polystyren nové generace se zvýšeným tepelným odporem pro použití v kontaktních zateplovacích systémech fasády.

Fasádní polystyren Bachl EPS 100 F

Fasádní polystyren Bachl EPS 100 F

Izolační desky z pěnového polystyrenu Bachl EPS 100 F se používají v kontaktních zateplovacích systémech. 

Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F

Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F

Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F má výborný poměr cena/výkon, široké možnosti použití, nejčastěji používané tloušťky jsou ve většině případů skladem a tudíž si je ihned můžete odebrat.

Kde koupit Fasádní polystyren

On-line nákupem: StavbaOnline.cz
Telefonicky: 739 680 595
 

Poptávkový formulář pro Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F

Chcete koupit Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F levně? Vyplňte následující formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Místo stavby (město) (vyžadováno)
Váš telefon
Vaše zpráva
Ochrana proti spamu
Kolik je 1+1=? 

Komentáře k Fasádní polystyren